anobic.infoblog.cz

Hlasový překladač řeči Anobic VT v 28 jazycích

Publikováno 12.05.2018 v 20:13 v kategorii Překladač řeči a vět Anobic, přečteno: 10x

Kapesní překladač Anobic VT dokáže rozpoznat Váš hlas a následně jej přeložit v reálném čase do velkého množství jazyků což z něj vytváří skvělou jazykovou pomůcku pro cestování, samostudium, nakupování nebo podnikání.
odkaz

Směr překladu: Čeština<->Čínština (Mandarin), Čeština<->Angličtina, Čeština<->Japonština, Čeština<->Ruština, Čeština<->Francouzština , Čeština<->Francouzština (Kanada) , Čeština<->Polština, Čeština<->Dánština, Čeština<->Němčina, Čeština<->Arabština, Čeština<->Finština, Čeština<->Korejština, Čeština<->Holandština, Čeština<->Rumunština, Čeština<->Portugalština, Čeština<->Portugaština (Brazílie), Čeština<->Japonština, Čeština<->Švédština, Čeština<->Thajština, Čeština<->Rečtina , Čeština<->Španělština, Čeština<->Maďarština, Čeština<->Italština, Čeština<->Čínština (Kantonský)

Kapesní překladač Anobic VT dokáže rozpoznat Váš hlas a následně jej přeložit v reálném čase do velkého množství jazyků což z něj vytváří skvělou jazykovou pomůcku pro cestování, samostudium, nakupování nebo podnikání. Překládá Vaše slova přímo okamžitě a proto vytváří pocit, jako byste přímo komunikovali s jinou osobou. Díky praktickému mini designu je velmi snadno přenosný, můžete jej vložit do kapsy, kabelky a podobně. Funguje na zcela jednoduchém a intuitivním principu. Stačí podržet dotykové tlačítko na zařízení během vyslovených slov, následně pustit a zařízení Vám přímo okamžitě přeloží požadované slova.Není lepšího pocitu, jak cestovat bez stresu a komplikací po světě s 28 jazyky v kapse a to doslova.

Jaké jsou výhody kapesního překladače Anobic VT?

  1. ANOBIC VT překladač jeprofesionální zařízenína překládání, hardwarový a softwarový systém byl navržen a vyrobenpřímo na překlad řeči.
  2. Velmi jednoduché a bezproblémové použití.I pro opravdu technicky málo zdatné lidí.
  3. Využívánejvyšší kvalitu překladatelských služeba integruje hlavní překladové systémy na rozpoznávání řeči ve světě.Jehosystém rozpoznávání jazyka je hybridní,který je založen naakustickém modelováníneuronové sítě a modelování jazyků.
  4. Používá pokročilou službu překladu,přesnost překladu je mnohem vyšší než klasické.
  5. ANOBIC VT využívá vlastní servery na poskytování překladatelských služeb na mnoha místech na světě,rychlost překladu je velmi rychláa překladatelská služba je stabilní.
  6. Je to samostatný produkt,neuchovává a nevyžaduježádné osobní údaje.
  7. ANOBIC VT nevyžaduježádné skryté poplatkyza používání překladatelských služeb.Frázi v jednom jazyce stačí namluvit do mikrofonu zařízení. Překladač řeč identifikuje, automaticky ji přeloží do požadovaného jazyka a nahlas přečte. Následně druhá osoba stiskne tlačítko, namluví odpověď ve své mateřštině a překladač ji opět vysloví v druhém jazyce.Tento hlasový překladač využijete ve všech možných situacích. Jeho snadná ovladatelnost, jednoduchost je tak velkou předností že se již nemusíte obávat komunikace v cizím jazyce. Situace které nás stresují v zahraničí jsou najednou snadnější a bez komplikací. Rezervace, restaurace, policie či celník, lékař, nehoda či nenadálá komplikace na cestách.